Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aquapark Wild Wadi Water Park

26. 3. 2017

Wild Wadi je akvapark, který leží ve čtvrti Jumeirah mezi známými hotely Burj al-Arab a Jumeirah Beach hotel (není to náhoda, provozuje ho stejná společnost).

wild-wadi-waterpark-virtual-experience-hero.jpg

Venkovní vodní svět vám poskytne široké spektrum zábavy a osvěžení, je tu několik bazénů, tobogánů či simulátorů surfu a dokonce i jeden vodopád. Tento dubajský akvapark jste mohli zahlédnout i v populární cestovatelské reality show The Amazing Race

Nejdivočejší atrakce ve Wild Wadi - Ti měli za úkol zdolat skluzavku Jumeirah Sceirah, který je tou největší a nejrychlejší mimo Severní Ameriku. Na 33 metrech dosáhnete rychlosti až 80 km/h!

Zárukou pořádného vzrušení je i Tantrum Alley, jež kombinuje běžný tobogán s dvojicí tornád. Tantrum Alley se sjíždí na obří pneumatice hned ve čtyřech lidech naráz.  Master Blasters je vodní horská dráha, jež vás vyveze až do patnáctimetrové výšky. Burj Surj je obří tornádo, ve kterém se jezdí na nafukovacích duších.

aquapark-wild-wadi-water-park-4.jpg

Dětské atrakce ve Wild Wadi - Ve Wild Wadi samozřejmě myslí i na dětské návštěvníky. Ti si mohou jednak sjet poklidnou řeku Juha's Journey a jednak mohou navštívit Juha's Dhow and Lagoon, kde je pro ně připravena více než stovka atrakcí. Nechybí mezi nimi skluzavky, vodní děla či fontánky. Vše je navrženo s ohledem na malé děti, nemusíte tedy mít strach, že by se jim něco stalo.

Dalších atrakcí je ve Wild Wadi mnohem, mnohem víc. Vyzkoušet můžete třeba Wipeout&Riptide – jeden z mála simulátorů surfování na světě. Smočit se můžete i v největším bazéně na Středním Východě, jmenuje se Break's Bay. Koupání vám zpříjemní až 1,5 metru vysoké vlny, které jsou vypouštěny v pěti různých konfiguracích.

Parádním zážitkem je i sjíždění divoké řeky v atrakci Flood River, jen se nenechte překvapit vodotryskem, který v jeden okamžik vychrlí na 100 000 litrů vody a vytvoří tak metr vysokou vlnu!

V parku jsou i tři restaurace, půjčovna plovacích vest (zdarma), šatny a množství lehátek.

Vodní park Wild Wadi má otevřeno celoročně.

Turisté ubytování v hotelech Jumeirah mohou navštívit vodní svět Wild Wadi Water Park zdarma.

Oficiální stránky Wild Wadi